Actueel
Walibi World »
Beste vierdeklassers,
Veel van jullie hebben je opgegeven om woensdag 30 juni gezellig mee te gaan naar Walibi World. Middels deze brief willen we jullie nog wat informatie en handige tips geven.
De bussen zullen om 8.30 van school vertrekken, dus zorg alsjeblieft dat je minstens een kwartier van tevoren aanwezig bent, anders moet er weer iemand achter de bus aanrennen. Als we eenmaal aangekomen zijn in het park, is het handig om een plattegrond in je zak te stoppen. Er zijn er kluisjes beschikbaar voor de spullen die je niet heel de dag door het park wilt dragen.
• Kleine kluis - €3,-
• Grote kluis - €5,-
• Groepskluis - €15,- (ruimte voor 30 tassen)
(Let op: voor elke kluis wordt €10,- borg gevraagd.)
De waterattracties in Walibi zijn heel populair, het is dus verstandig om een extra setje kleding mee te nemen, zodat je ’s avonds op het eindfeest niet ziek bent.
Wat eten betreft kun je ervoor kiezen dat zelf mee te nemen, hiervoor zijn speciale picknickweides. Als je je boterhammen te zwaar vindt, zijn er genoeg restaurantjes waar je iets lekkers kunt eten.
Om 16.00 verzamelt iedereen zich bij het Meeting Point, dat is de picknickweide naast de kinderboerderij (deze kun je vinden op de plattegrond). Om 16.30 vertrekken we weer naar Rotterdam, zo zullen we ruim op tijd terug zijn voor het eindfeest.
We hopen dat jullie een topjaar hebben gehad, ook al was het de laatste weken even zweten. Schreeuw je stress eruit in de achtbanen, en maak er een hele leuke dag van!
Groetjes,
Ciske Schreuder en Zenna Westerman
