Open Dag 5 februari

Op zaterdag 5 februari 8.30-13.00 uur is onze open dag. We nodigen alle geïnteresseerde leerlingen uit groep 7 en groep 8 uit om een kijkje te komen nemen op onze school. Tijdens de open dag word je in een groepje door een van onze leerlingen rondgeleid door ons schoolgebouw. Je maakt daardoor kennis met onze school, het gebouw, de vakken, de docenten en andere medewerkers. Helaas kunnen ouders i.v.m. de coronamaatregelen niet mee naar binnen.

Als je onze open dag wilt bezoeken, is een tijdslot reserveren verplicht. Dit is gratis en kan heel eenvoudig door hier te klikken.

Hopelijk tot ziens op 5 februari!

Update 30 januari: wegens grote belangstelling zijn er extra plaatsen beschikbaar gekomen. Is het je niet gelukt een tijdslot te reserveren, probeer het dan nog eens.