Doe mee aan het Klimaatexamen op het Erasmiaans Gymnasium!
Deze maand vindt weer het centraal schriftelijk eindexamen plaats in onze gymzalen. Dit jaar is er een unieke kans om de sfeer te ervaren van een examen op het Erasmiaans! Tijdens de eindexamenperiode wordt in ons gebouw op donderdag 22 mei het landelijke klimaatexamen afgenomen.
Met het klimaatexamen test en vergroot je je kennis over klimaatverandering en de oplossingen die bijdragen aan een duurzame toekomst. Prettig om te weten is dat je voor dit examen niet kunt zakken. Het biedt wel waardevolle inzichten en ook praktische ideeën en inspiratie om zelf een belangrijke rol te spelen in dit belangrijke vraagstuk dat vooral ook de volgende generaties aangaat. Desgewenst kan je je voorbereiden op dit examen op de site van www.klimaatexamen.nl onder het kopje ‘lesstof’.
Deelname aan het examen is gratis. Het programma is als volgt:
19.00 inloop met koffie en thee
19.15 afnemen absentielijst en korte uitleg over het examen
19.30 start examen
20.30 einde examen en informeel napraten
21.00 afsluiting
Bij het klimaatexamen wordt uiteraard gesurveilleerd door docenten van de school. Neem een pen mee en ook een rekenmachine is handig om bij de hand te hebben voor een enkele rekenvraag. Je kan je voor het klimaatexamen aanmelden via de blauwe aanmeldknop op https://klimaatexamen.nl/rotterdam-erasmiaans-gymnasium
De uitslagen worden niet openbaar gemaakt dus schroom niet om jezelf (en familieleden, vrienden) in te schrijven om gedurende één uur op een leuke en leerzame manier bij ons examen te komen doen.