Contact

Erasmiaans Gymnasium
Wytemaweg 25
3015CN Rotterdam

Telefoon: 010-4360045
E-mail: info@erasmiaans.nl

Bereikbaarheid buiten schooltijden:

drs. J.P.M. van Hoof MEM 06-24954433
A.R. Gooijer 06-26058754 (bij gebouwzaken)

 

Schoolleiding en jaarleiders:

Hf drs. J.P.M. van Hoof MEM rector vanhoof@erasmiaans.nl 
Bo mw. drs. M.B.C. Bovenberg-Zillikens conrector onderbouw bovenberg@erasmiaans.nl
Ml M. Melsert MA conrector bovenbouw melsert@erasmiaans.nl

 

Mf mw. Y.M. Melief jaarleider leerjaar 1 melief@erasmiaans.nl
La mw. ir. F.C.L. Lampe jaarleider leerjaar 2 lampe@erasmiaans.nl
We mw. B.E.A.L. Weeteling-Broeders jaarleider leerjaar 3 weeteling@erasmiaans.nl
mQ mw. M.G.Q. van Meer MA jaarleider leerjaar 4 vanmeer@erasmiaans.nl
Vn mw. drs. M.C.J. Veneman jaarleider leerjaar 5 en 6 veneman@erasmiaans.nl

Counselors:

Fil mw. S. Fillekes fillekes@erasmiaans.nl
Ds dr. A. Dijksman dijksman@erasmiaans.nl

 

Decanen:

Va mw. E. Vaessen MA vaessen@erasmiaans.nl
vV B. van der Veen MSc vanderveen@erasmiaans.nl

 

Faalangsttraining

Pl mw. drs. M.E.V. de Poel depoel@erasmiaans.nl

 

Jeugdverpleegkundige:

Bru mw. A. Bruning 010-4444608 a.bruning@cjgrijnmond.nl
afdeling jeugdgezondheidszorg van het Centrum voor Jeugd en Gezin www.cjgrijnmond.nl

 

Remedial teacher:

Hm mw. drs. E. Helmich-de Jonge MSEN helmich@erasmiaans.nl

 

Schoolmaatschappelijk werkster

Obb mw. M. Obbink 06-43078761 marijkeobbink@enver.nl

 

Zorgcoördinator

Nie mw. M. Niessen niessen@erasmiaans.nl

 

Antipestcoördinator

Mf mw. Y.M. Melief melief@erasmiaans.nl

Docenten

Ac mw. drs. S. Accensi Duits accensi@erasmiaans.nl
Ar mw. M.A.J. Arends-Wijvekate Engels arends@erasmiaans.nl
Au R.B. Autar MEd natuurkunde autar@erasmiaans.nl
Az mw. Y. Azmaz-Kilicaslan Duits azmaz@erasmiaans.nl
aB mw. mr. A.M. Baas Engels baas@erasmiaans.nl
Ba drs. F.M. Bank scheikunde bank@erasmiaans.nl
Bp mw. E.M. Beekenkamp Nederlands beekenkamp@erasmiaans.nl
Bs mw. P. Bies drama  bies@erasmiaans.nl
Bi mw. Y.M. Bik-Gommers wiskunde ybik@erasmiaans.nl
Be K. de Boer Duits  kdeboer@erasmiaans.nl
Br mw. M. de Boer MSc aardrijkskunde deboer@erasmiaans.nl
Bt mw. ir. drs. M.A. Botke wiskunde botke@erasmiaans.nl
Bo mw. drs. M.B.C. Bovenberg-Zillikens klassieke talen / conrector onderbouw bovenberg@erasmiaans.nl
Bw drs. A.M. Brouwer wiskunde brouwer@erasmiaans.nl
Bg drs. C.M. van Bruggen Nederlands vanbruggen@erasmiaans.nl
Ed H. Ed-Dakhissi Frans  eddakhissi@erasmiaans.nl
Da J. Dane MA geschiedenis, maatschappijleer, kunstgeschiedenis dane@erasmiaans.nl
Dg mw. dr. M.J.L. Degenaar biologie, onderzoeksvaardigheden degenaar@erasmiaans.nl
Dk mw. drs. B.J.J. van Dijk economie, M&O, bedrijfseconomie dijk@erasmiaans.nl
Di ir. H.A.N. van Dijk natuurkunde vandijk@erasmiaans.nl
Ds dr. A. Dijksman scheikunde / counselor dijksman@erasmiaans.nl
Er L. Ernst lichamelijke opvoeding ernst@erasmiaans.nl
Es M. Esquivias Fernández MA Spaans, Latijn esquivias@erasmiaans.nl
Et mw. dr. E.W.M. van Etten biologie vanetten@erasmiaans.nl
Fg mw. dr. S.M. Fliegner Duits fliegner@erasmiaans.nl
Gi S.J.G. Gillissen MA geschiedenis gillissen@erasmiaans.nl
Gn drs. A.M. Groen aardrijkskunde groen@erasmiaans.nl
Gl H.G. Groot Landeweer muziek grootlandeweer@erasmiaans.nl
Hv drs. M. Havelaar biologie havelaar@erasmiaans.nl
Ha mw. drs. A.E. Hawlik Duits hawlik@erasmiaans.nl
dH mw. ir. K. den Heijer-van Egmond wiskunde denheijer@erasmiaans.nl
Hl M. van Helden lichamelijke opvoeding vanhelden@erasmiaans.nl
Hf drs. J.P.M. van Hoof rector vanhoof@erasmiaans.nl
Hg L.Th. de Hoog Nederlands hoog@erasmiaans.nl
Hz mw. A. Huizinga aardrijkskunde, ict huizinga@erasmiaans.nl
Hu C. Hulst MA geschiedenis, maatschappijleer hulst@erasmiaans.nl
Ja mw. L. de Jager lichamelijke opvoeding dejager@erasmiaans.nl
Jn drs. F.F. de Jong Engels fdejong@erasmiaans.nl
Kp H. van der Knaap M&O  vanderknaap@erasmiaans.nl
Ko A. Koster Nederlands koster@erasmiaans.nl
Kr drs. P. Kramer natuurkunde kramer@erasmiaans.nl
Kb mw. J.M. Kruisbeek tekenen, culturele vorming, kunst algemeen kruisbeek@erasmiaans.nl
Ki mw. I. Kuijt Frans kuijt@erasmiaans.nl
Ku mw. drs. M. Kunnen Nederlands, culturele vorming kunnen@erasmiaans.nl
La mw. ir. F.C.L. Lampe wiskunde / jaarleider lj. 2 lampe@erasmiaans.nl
Lh E.M. van Lieshout lichamelijke opvoeding vanlieshout@erasmiaans.nl
Lu R.M. Louwe wiskunde, ict louwe@erasmiaans.nl
Ma mw. T.E. Maaskant-Boender klassieke talen, ict maaskant@erasmiaans.nl
Md mw. I. Madlener tekenen, techniek madlener@erasmiaans.nl
Mc mw. drs. I. Meccanici Frans meccanici@erasmiaans.nl
Mq mw. M.G.Q. van Meer MA kunstgeschiedenis / jaarleider lj. 4 vanmeer@erasmiaans.nl
Mm mw. M.J.I. van der Meer MA klassieke talen vandermeer@erasmiaans.nl
Mf mw. Y.M. Melief jaarleider lj.1 / antipestcoördinator melief@erasmiaans.nl
Ml M. Melsert MA klassieke talen / conrector bovenbouw melsert@erasmiaans.nl
Me mw. drs. C.E.K. Menkhaus Duits menkhaus@erasmiaans.nl
Mo J. Monster wiskunde monster@erasmiaans.nl
Ol P.J.J. Olde Rikkert Nederlands olderikkert@erasmiaans.nl
Om S. Ooms MA klassieke talen ooms@erasmiaans.nl
Oo mw. Y.M. Oosschot MA klassieke talen, culturele vorming oosschot@erasmiaans.nl
Pa mw. R.S. Paragh-Mahtabsing wiskunde paragh@erasmiaans.nl
Pl mw. drs. M.E.V. de Poel Nederlands / faalangsttraining depoel@erasmiaans.nl
Po O.J. Poiesz geschiedenis poiesz@erasmiaans.nl
Ra mw. drs. B. Raaphorst-Eisma Engels raaphorst@erasmiaans.nl
Rs D.A. Reinds tekenen reinds@erasmiaans.nl
Rd mw. drs. A.L. de Reus Nederlands dereus@erasmiaans.nl
Ro mw. E.M.E. Roque Frans, Engels roque@erasmiaans.nl
Sa mw. V.K. Sankatsing-Mahadew Engels sankatsing@erasmiaans.nl
Sn mw. P.N.A. Santema lichamelijke opvoeding santema@erasmiaans.nl
Sc mw. B.M. Schreuders MA klassieke talen schreuders@erasmiaans.nl
Si drs. M. Simons klassieke talen simons@erasmiaans.nl
vS drs. J.L. van Sloten klassieke talen vansloten@erasmiaans.nl
Sr J.C. Sluimer aardrijkskunde sluimer@erasmiaans.nl
Su ir. drs. J. Slurink filosofie, wiskunde, culturele vorming slurink@erasmiaans.nl
Sp mw. drs. A. Spoelstra klassieke talen spoelstra@erasmiaans.nl
St mw. C. Starrenburg MSc economie starrenburg@erasmiaans.nl
Sh mw. Z.A. Sternheim drama, culturele vorming sternheim@erasmiaans.nl
To mw. drs. R.A.W. den Toom-van den Ban Frans dentoom@erasmiaans.nl
Tr drs. W.F. Tromp Meesters klassieke talen trompmeesters@erasmiaans.nl
Va mw. E. Vaessen MA geschiedenis, maatschappijleer / decaan vaessen@erasmiaans.nl
vV B. van der Veen MSc economie, M&O, bedrijfseconomie / decaan vanderveen@erasmiaans.nl
Vn mw. drs. M.C.J. Veneman Engels / jaarleider lj. 5 en 6 veneman@erasmiaans.nl
Ve mw. drs. E.P. Vernij Frans / examensecretaris vernij@erasmiaans.nl
Vl G. Vleming Msc biologie vleming@erasmiaans.nl
Vo mw. drs. I.E. de Vos klassieke talen devos@erasmiaans.nl
Vu mw. drs. T.N. Vuong Chinees vuong@erasmiaans.nl
We mw. B.E.A.L. Weeteling-Broeders Nederlands / jaarleider lj. 3 weeteling@erasmiaans.nl
Wd drs. C.A.M. Wildhagen wiskunde wildhagen@erasmiaans.nl
Wo mw. drs. J.C. de Wolf scheikunde dewolf@erasmiaans.nl

Ondersteunend personeel

Aar A. Aartse receptie, telefoon / beheer mediatheek aartse@erasmiaans.nl
Bli J.G. Blinker claviger blinker@erasmiaans.nl
Doo E.J. Doolhof applicatiebeheer, ict-zaken doolhof@erasmiaans.nl
mDo mw. M.C.N. Doolhof-Wijdenbosch opvanglokaal / ondersteuning jaarleiders mdoolhof@erasmiaans.nl
Dul mw. M.S.K. van Dullemen TOA vandullemen@erasmiaans.nl
Fil mw. S. Fillekes counselor / opvanglokaal / ondersteuning jaarleiders fillekes@erasmiaans.nl
Gha R. Gharbaran claviger gharbaran@erasmiaans.nl
Goo A.R. Gooijer hoofd facilitaire zaken, gebouwbeheer gooijer@erasmiaans.nl
jGo J.J. Gooijer claviger jgooijer@erasmiaans.nl
Jon E.J. de Jong roosterzaken, applicatiebeheer dejong@erasmiaans.nl
Kan J. de Kanter TOA  dekanter@erasmiaans.nl
Ker mw. S. Kerkhof Cantina kerkhof@erasmiaans.nl
Kha M.A. Khan hoofd ICT, systeembeheerder khan@erasmiaans.nl
Koo mw. E. Koopmans financiën koopmans@erasmiaans.nl
cKo mw. C. van Kooten-Heemskerk TOA vankooten@erasmiaans.nl
Lee mw. E.M. Leentfaar-Rondeltap assistent schoolleiding leentfaar@erasmiaans.nl
Mei mw.. Y. Meijer-Griffioen leerlingenadministratie meijer@erasmiaans.nl
Nan mw. S. Nanlohy medewerker receptie/telefoon/mediatheek nanlohy@erasmiaans.nl
Sun mw. S. Sundermeijer-Koitek TOA sundermeijer@erasmiaans.nl
Ujh mw. M.R. Ujhelyi receptie, telefoon / kluissleutels / alg. schoolzaken ujhelyi@erasmiaans.nl
Vee mw. J.G. van Veen beheer mediatheek en lesboeken leerlingen / receptie, telefoon vanveen@erasmiaans.nl